חברות ומפעלים

“לאורך כל הפעילות המשותפת עבדה א. לאפיס במקצועיות רבה. החברה דאגה למצוא פתרונות מהירים ואיכותיים לבעיות. בנוסף, דאגה החברה למנוע בעיות אפשריות עתידיות ע”י תכנון מערך עבודה רב שלבי ומסודר מול כל הרשויות המטפלות. ניכר כי א. לאפיס מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר, תוך שימת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד, נאמנות גדולה וידע רב “
ירון עברי , סימנס קונסטרייטד סולאר פאוור

תשתיות לאומיות

חברות דלק

“לאורך כל תקופת ההתקשרות עמה, פעלה א. לאפיס בשקיפות מלאה תוך עדכונים שוטפים על מצב הדברים בשטח. בנוסף, דאגה החברה לטפל בבעיות השוטפות שעלו במהלך הפעילות המשותפת.

אנחנו מרוצים מהעבודה עם חברת א. לאפיס ונמשיך להעסיקה
בפרויקטים עתידיים”.

אבי שער, פז שירותי תעופה
“במסגרת העבודות עם חברת א. לאפיס בתחומי התכנון והרישוי השונים, מבוצעים פרויקטים רבים בתחומים שונים. הליווי של א. לאפיס כלל תכנון של פרויקטים וטיפול בנושאי רישיונות עסק והיתרי בנייה ונושאים סטטוטוריים נוספים. חברת א. לאפיס מפגינה מקצועיות וידע בנושאים אשר בטיפולה”.
אבישי שרון, פז חברת הנפט

תחנות כוח

“חברת א. לאפיס מלווה את דוראד בנושא רישוי עסקים על כל מכלול היבטיו. א. לאפיס הפגינה מקצועיות ואמינות רבה ואנו נמשיך להסתייע בשירותיה גם בהמשך. א. לאפיס מפגינה ידע רב בעבודתה ומבצעת את העבודה לשביעות רצוננו”.
נעמה שויקה, דוראד אנרגיה

פרויקטים לאומיים

מזון

“הטיפול של חברת א. לאפיס בכל הנושאים הקשורים לרשת ארומה ישראל היה מסור ומקיף וכלל מעקב למול הרשויות, כמו גם ליווי בשטח על פי צורך. א. לאפיס פעלה בשקיפות מלאה, דאגה לעדכן ולמסור לגורמים הרלוונטיים בחברתנו את מצבם של כל הפרויקטים אשר בטיפולה. כחלק מהשירותים של א. לאפיס ניתנה תמיכה באמצעות בעלי מקצוע ויועצים חיוניים במהלך הדרך”.
שי זומר, ארומה ישראל

שונות

“בזכות הידע, הנחישות, הניסיון, המקצועיות והמחויבות, חברת א. לאפיס מגיעה להישגים ניכרים ותורמת לפיתוח הרשת של חברת סופר פארם (ישראל) בע”מ. אנו נהנים מהשירות המצוין של א. לאפיס ומקווים להמשיך את שיתוף הפעולה בעתיד.
א. לאפיס מטפלת עבורנו בקבלת רישיונות עסק לסניפים חדשים וקיימים, היתרי בנייה, חוות דעת סטטוטוריות והסדרת שילוט חוצות “
ערן פרויד, סופר פארם ישראל