א. לאפיס שירותי תכנון ורישוי בע”מ פועלת במטרה לתת מענה ייעוצי ותפעולי לגופים רבים בישראל בנושאים הנדסיים וסטטוטוריים מקיפים, ומתמחה בפיצוח הקוד הבירוקרטי הישראלי.

החברה עוסקת רבות בתשתיות לאומיות (חשמל, גז, אנרגיה חליפית, כבישים, מים, דלק וכו’) ובמקביל גם בתכנון ורישוי בתחומים רבים אחרים, כגון: מסחר, מזון, תעשייה קלה וכו’. לכן, קהל לקוחותיה מורכב מלקוחות פרטיים, ציבוריים וממשלתיים – דבר התורם רבות למקצועיות ולשליטה בתקנות.

ההבנה כי ליווי הלקוח מהשלב הראשון ועד מסירת המפתח מהווה בסיס להצלחה שנבחן מספר רב של פעמים והוכח כיעיל, חסכוני ומניע את כלל המערכות לנקודת הסוף בצורה בטובה ביותר וזה מה שהביא את  א.לאפיס לאמץ את שיטת ” One Stop Shop ” – מתן כל הפתרונות והשירותים במקום אחד.

על מנת לעמוד מאחורי השיטה ועל מנת לתעל אותה בצורה הטובה ביותר, למדנו איך לעשות זאת בדרך הטובה, הנכונה והמקצועית ביותר. 

חברת א.לאפיס מחולקת לשלוש מחלקות כאשר כל העובדים הינם עובדי חברה אורגנים:

  • מחלקת תכנון – מהנדס אזרחי, שלושה הנדסאי אדריכלות.
  • יועצים – בטיחות אש, איכות סביבה והערכות סיכונים, ניהול משברים ומפעל ראוי, תברואת מזון, תכנון מטבחיםף פיענוח תצלומי אוויר ועוד.
  • ניהול פרוייקטים – 4 מנהלות פרויקטים שכל תפקידים לקדם את הפרויקט מנקודה א’ לנקודה ב’ או בשפה הברורה יותר”תיק עם רגלים”.

כל הגורמים הללו מייעלים את העבודה כל שהיא מבצעת בצורה רוחבית, מהירה, נכונה והכי מקצועית שאפשר ולכן א.לאפיס תוביל עמך את תהליך בניית הפרויקט – משלב התכנון העקרוני, תהליכי בקרה, רגולציה, פיקוח וליווי לאורך כל שלבי הבנייה ועד פתיחת הדלת – כל אלו תוך זיהוי הכשלים הצפויים ופתירתם בזמן.

בא. לאפיס מאמינים שמי שחולם בגדול – עושה בענק !