אודותינו

א. לאפיס שירותי תכנון ורישוי בע”מ פועלת במטרה לתת מענה ייעוצי ותפעולי לגופים רבים בישראל בנושאים הנדסיים וסטטוטוריים מקיפים, ומתמחה בפיצוח הקוד הבירוקרטי הישראלי.

א. לאפיס עוסקת רבות בתשתיות לאומיות (חשמל, גז, אנרגיה חליפית, כבישים, מים, דלק וכו’) ובמקביל גם בתכנון ורישוי בתחומים רבים אחרים, כגון: מסחר, מזון, תעשייה קלה וכו’. לכן, קהל לקוחותיה מורכב מלקוחות פרטיים, ציבוריים וממשלתיים – דבר התורם רבות למקצועיות ולשליטה בתקנות.

 

ההבנה כי ליווי הלקוח מהשלב הראשון ועד מסירת המפתח מהווה בסיס להצלחה, היא שהביאה את  א. לאפיס לאמץ את שיטת “One Stop Shop ” – מציאת כל הפתרונות במקום אחד. השיטה כוללת טיפול בשינוי ייעוד קרקע (תב”ע בסמכות מקומית/מחוזית), תכניות בינוי, היתרי בנייה, שימוש חורג, ניהול יועצים, בקרה ומעקב אחרי החלטות הוועדות השונות, טופס 4, רישוי עסקים, רישיון יצרן ועוד.

אנחנו עושים עבורך את הכול, כולל הגשת טפסים וריצות בין ספקים. אנחנו רואים את כל הפרטים, מכירים מראש כל שלב בדרך, מתכננים את התקציב לפרטי פרטים ושומרים עליך שתגיע ליעד רגוע ומלא אנרגיות.

נלך יחד איתך ואתה תהיה בטוח, שהכול נעשה כשורה וכחוק. יש תקנות בישראל – ואנחנו מכירים אותם מכל כיוון. שום דבר לא יפתיע אותנו ושום דבר לא ימנע מאיתנו להגשים לך את החלום. נוביל אותך בבטחה ובדרך צלחה.
כל פרויקט מסתיים אצלנו בהצלחה. בית הקפה שתמיד חלמת עליו. הסניף החדש של הרשת שלך. תחנת הדלק שרצית להקים. בכל האתגרים קצרנו הצלחות, וגם פגשנו לקוחות שהיום הם עסקים משגשגים. כשעובדים נכון, משיגים הכול.
איתנו, אתה מרגיש שיש לך שותפים אמיתיים בתהליך. מול כל הענקים: משרדי הממשלה, חברת החשמל, רשויות מקומיות… אנחנו מייצגים אותך. יש לך גב חזק שתומך בך, יש לך איש קשר שתמיד זמין לך ועובד בשביל שאתה תצליח. אתה לא לבד.

שירותי החברה כוללים, בין היתר:

תב”עות והיתרי בניה

אנו נלווה אותך בכל תהליך הוצאת היתרי בנייה ו/או ושימוש חורג, לרבות הקמת מפעלים, תחנות דלק, תשתיות כבדות, לגליזציה, שינוי יעוד מבנה ועוד. בנוסף, תטפל א. לאפיס בכל הנדרש בתחום שינוי תב”ע (תכנית בניין עיר), כגון: שינוי יעוד הקרקע, שינוי קו בניין, איחוד וחלוקה וכו’.

הנדסה ותכנון

אנו עוסקים בתכנון פרויקטים מגוונים אשר נדרשים לבצע הקמה או שינויים פנים/חוץ המבנה ולעמוד בתקנות הרישוי. כחלק מהטיפול תעסוק א. לאפיס בסקירת הנכס, הכנת פרשה טכנית הגשת הבקשות לגורמים הרלוונטיים ועוד. בנוסף, תשתלב א. לאפיס בפרויקטים החל משלב הכשרת הקרקעות, תכנון ע”פ חוקי תכנון ובנייה ועוד.ו’.

רישוי עסקים

אנו מציעים טיפול מקיף בתהליך הרישוי וליווי צמוד עד לקבלת הרישיון, כולל: הכנת והגשת מסמכי הבקשה לרישיון עסק לגורמים המאשרים, הכנת בעל העסק לביקורות וטיפול בליקויים שנמצאו ועוד.

מזון

אנו מטפלים בנושאים רבים בתחום המזון בשילוב עם נושאי התכנון: הכוונה ובניית קונספט, תכנון בית העסק, תכנון מטבח, בניית תכנית עסקית ופיננסית ועוד.

בחודש דצמבר 2012 הוסמכה א.לאפיס לתקן 9001 ISO ובינואר 2016 הוסמכה לתקן 14001 ISO (איכות הסביבה) והפכה לחברה היחידה עם תקן זה.

אנו מלווים רשתות וגופים רבים בשוק בתחומים שונים ובפריסה ארצית, ומעסיקה מומחים ויועצים רבים במגוון הנושאים: אדריכלות, קונסטרוקציה,  בטיחות אש, תכנון מערכות מזון ועוד.

א. לאפיס תוביל עמך את תהליך בניית הפרויקט – משלב התכנון העקרוני, תהליכי בקרה, רגולציה, פיקוח וליווי לאורך כל שלבי הבנייה ועד פתיחת הדלת – כל אלו תוך זיהוי הכשלים הצפויים ופתירתם בזמן.

בא. לאפיס יש לנו את הכלים, הידע והניסיון הנדרש על מנת לספק את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת, תוך גמישות, שקיפות והקשבה לצרכים ולרצונות הלקוח.

בא. לאפיס מאמינים שמי שחולם בגדול – עושה בענק!

הנהלת חברת א. לאפיס שירותי תכנון ורישוי בע”מ החליטה לשפר את איכות העבודה ולהטמיע את העבודה על פי  דרישות התקן הבינלאומי  לניהול איכות  9001 ISO והגנת הסביבה ISO14001 .
החברה תטמיע את ניהול האיכות ושיפור בכל תחומי פעילותה .
כמו כן, התנהלות החברה עומדת בקשר עם הסביבה תוך תכנון, עשייה, בקרה ושיפור מתמיד של מערכת הניהול הסביבתי ועמידה בתקן ISO 14001.
כל זאת תוך כדי הענקת שירות ברמה הגבוהה ביותר ושמירה על הסביבה.

הכללים שעל פיהם נתחייב לפעול:

 • עמידה בחוקים, צווים ותקנות הישימים לבטיחותם, איכותם וביצועיהם של המוצרים.
 • ניהול מערכת איכות עפ”י דרישות ת”י  ISO 9001
 • ניהול סביבתי מקיף, מניעת זיהום סביבתי ושיפור ביצועים סביבתיים עפ”י דרישות ת”י  ISO 14001
 • ביצוע יעיל ואפקטיבי של התהליכים ברמה מקצועית ושאיפה למצוינות.
 • תיאום מלא לדרישות לקוח ולשביעות רצונו.
 • בקרה מתמדת על מתן שירות ואיכות המוצרים.
 •  הובלת סקרי הנהלה להבטחת התאמתה ויעילותה של מערכת האיכות והסביבה.
 • הבטחת זמינות משאבים נחוצים לניהול ובקרה של מערכת האיכות והכשרת כח אדם.
 • פיתוח ובחינת מדדי סביבה בפעילות הארגון.
 • הטמעת תרבות איכות סביבה והפקת לקחים.
 • שיפור מתמיד של מערך הניהול סביבתי.

המחויבות שלנו לניהול מערכת האיכות תתאפשר בשיתוף פעולה של כל העובדים ובמעקב ויישום של השיפור המתמיד להצלחה.

בין לקוחותינו